site stats

Rezultat utakmice zrinjski velez

TīmeklisPirms 6 stundām · Tuzla City i Velež Mostar odigrali su utakmicu u sklopu 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Dino Hasanović je zaradio žuti karton u 22. minuti. Prvo poluvrijeme na Tušnju je prošlo bez golova, 0:0. Nermin Haskić donosi vodstvo za Rođene u 82. minuti. Nebojša Gavrić je požutio u 86., dva minuta kasnije i Denis … TīmeklisU utakmici 21. kola m:tel Premijer lige BiH protiv FK Borac na stadi... onu Rođeni u Mostaru, naši Rođeni su pobijedili rezultatom 1:0. Strijelac gola za Rođene bio je Vehabović u 72. minuti. Nakon utakmice u press sobi na stadionu Rođeni prisutnim novinarima su se obratili treneri Vinko Marinović i Nedim Jusfbegović.

Velez Mostar live scores, results, fixtures, Tuzla City v Velez Mostar ...

Tīmeklis2024. gada 15. sept. · Na stadionu Pod Bijelim brijegom u terminu od 17 sati igrao se veliki mostarski derbi između HŠK Zrinjski i FK Velež, a tekstualni prijenos utakmice mogli ste p... TīmeklisVelež vs AEK 2024/22. All UEFA Europa Conference League match information including stats, goals, results, history, and more. UEFA.com works better on other … group number of antimony https://tycorp.net

Tok utakmice: Zrinjski - Velež 1:0

TīmeklisRezultati.com stranica nudi rezultate, raspored, poredak i detalje utakmice za ekipu Zrinjski. Osim rezultata za ekipu Zrinjski, možete pratiti preko 5000 natjecanja iz … TīmeklisAko tražite rezultate neke druge momčadi s imenom Velež Mostar, molimo vas da odaberete sport u glavnom meniju ili kategorijuy (državu) na lijevoj strani. Pratite Velež Mostar rezultate uživo, konačne rezultate, raspored i detalje utakmice! Sljedeće utakmice: 18.02. Velež - Posušje, 25.02. Tuzla City - Velež, 04.03. Velež - Borac ... Tīmeklis2024. gada 14. apr. · Tuzla – Velež (16:00): Odlučnosti nastaviti niz, Rođenima nimalo ne nedostaje. 14. travnja 2024. 0. Posljednje gostovanje Tuzla Cityju za Rođene je bez obzira na krajnji rezultat bilo poprilično traumatično. Stoga je sasvim shvatljivo da se u Veležu nadaju da će ovog puta biti drukčije – sve osim rezultata. Tijekom putovanja u ... filme und serien von milly alcock

FK Velez Mostar vs Zrinjski Mostar rezultat uživo, 08 avg 2024

Category:Utakmica visokog rizika: Historija mostarskog derbija Zrinjski - Velež

Tags:Rezultat utakmice zrinjski velez

Tok utakmice / Zrinjski - Velež 1:1 Avaz

TīmeklisRezultati.com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva...) za ekipu Velež … TīmeklisO utakmici. FK Velež Mostar igra dvoboj protiv HŠK Zrinjski Mostar s početkom 22. tra 2024. u 13:00 UTC . Utakmica je dio Premijer Liga. FK Velež Mostar je igrao protiv …

Did you know?

TīmeklisBorac Banja Luka 0 - 3 Zrinjski: Arena Sport 8 Serbia: Live + 2:00pm: Željezničar 0 - 1 Tuzla City: Arena Sport 7 Serbia: Monday, 10 April 2024: Live + 12:00pm: Široki Brijeg 0 - 0 Igman Konjic: Arena Sport 9 Serbia: Friday, 14 April 2024: 9:00am: Zrinjski vs Željezničar: 10:00am: Tuzla City vs Velež: Saturday, 15 April 2024: 10:00am ... Tīmeklis2024. gada 8. maijs · Prva dva ovosezonska okršaja su donijela pobjede Zrinjskog. Plemići će željeti do ''hat-tricka'', dok će i Rođeni tražiti pozitivan rezultat da se iskupe za poraze. Za razliku od prvog ovosezonskog derbija pod Bijelim brijegom kojeg je Zrinjski dobio sa 2:1, ovaj put će Velež imati podršku svojih navijača.

Tīmeklis2024. gada 14. apr. · Kad utakmica započne, moći ćete pratiti rezultate NK Siroki Brijeg vs FK Zeljeznicar uživo, tablice, rezultate uživo ažurirane iz minute u minutu i statistike utakmica. FK Sarajevo - Zrinjski : Premier League - Nogomet Gdje na TV-u možete gledati uživo Nogomet - Premier League: FK Sarajevo FK Sarajevo - Zrinjski : … TīmeklisFK Velež Zrinjski in 3 weeks 22/04/2024 06:00 Who will win? 1 X 2 About the match FK Velež Mostar is going head to head with HŠK Zrinjski Mostar starting on 22 Apr …

TīmeklisAbout Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us … Tīmeklis2024. gada 14. apr. · Mostarski Zrinjski je danas u prvoj utakmici 26. kola m:tel Premijer lige BiH rezultatom 2:0 savladao Željezničar, čime je makar privremeno povećao svoju prednost u odnosu na drugoplasirani Borac na čak 20 bodova. ... Realan rezultat Pročitaj više. Premijer liga BiH 14/04/2024 u 18:16 h.

Tīmeklis2024. gada 13. sept. · Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine. HŠK ZRINJSKI - FK VELEŽ. Datum. 15.09.2024 17:00. TV prenos. Arena Sport TV

Tīmeklis2024. gada 12. okt. · Kraj utakmice Zrinjski - Velež 1:0 Premijer liga BiH Zrinjski u mostarskom derbiju savladao Velež i preuzeo prvo mjesto na tabeli 90' - Igrat će se tri minute sudijske nadokande. 88' - Memija je zamijenio strijelca jedinog gola Bekića. 85' - Dobra šansa za Bilbiju! Izborio se za udarac i šutirao je s desetak metara, ali pored … group number of lanthanumTīmeklisPirms 6 stundām · Tuzla City i Velež Mostar odigrali su utakmicu u sklopu 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Dino Hasanović je zaradio žuti karton u 22. … group number of lithiumTīmeklis2024. gada 11. sept. · Zadnju utakmicu FK Leotar se poravnao sa FK Velez Mostar (0:0). Zadnju utakmicu Zrinjski Mostar se poravnao sa Posusje (0:0). Rezultat iz zadnje utakmice za oba tima: 0:2. Utakmica je završila pobjedom Zrinjski Mostar Nedavne utakmice FK Leotar: FT Borac Banja Luka 2-0 FK Leotar - - - FT Sloboda … group number of plutoniumTīmeklisThe most common result of matches between HSK Zrinjski Mostar and FK Velez Mostar is 2-1. 6 matches have ended with this result. During the last 17 meetings … group number of sbTīmeklisZrinjski Željezničar Sarajevo uživo prijenos 14 april 2024 Moja webTV Kategorije. Svi kanali; Najgledaniji; Domaći; Sportski; Pink; Live kamere; Regionalni;... filme und tv windows 11TīmeklisRezultati.com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva...) za ekipu Željezničar. … group number of ironTīmeklisPirms 6 stundām · Pantelić spasio Tuzla City i razočarao svoj bivši klub. U 26. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Tuzla City je na Tušnju dočekao FK Velež. Nakon veoma borbene i tvrde utakmice konačan rezultat je glasio 1:1. Uvodnih 20 minuta na Tušnju ponudilo je tvrdu utakmicu bez uzbuđenja, igralo se oprezno s obje strane. film eurostreaming ita